סוכנות דיגיטל האישי שלך

משרד פרסום דיגיטלי שמתבסס על תוצאות

חברת איידוקס מתמחה במתן ייעוץ ופתרונות שירות נרחבים עבור לקוחות, בכל הקשור לנושאי שיווק וקידום אתרים. הניסיון והידע שצברנו לאורך שבע שנות פעילותנו בתחום השיווק באינטרנט, יחד עם הצוות המקצועי שלנו הכולל את מיטב המומחים, מאפשרים לנו להתאים לכל לקוח את חבילת השירותים המשתלמת והאיכותית ביותר עבורו.

התמחות בפיתוח ושיווק

חברת איידוקס מציעה מגוון שירותים, ביניהם בניית אתרים, כתיבת תוכן, פרסום ממומן, פרסום על בסיס תוצאות (PPL, PPS), קידום בגוגל ושיווק ברשתות החברתיות, והכל תחת קורת גג אחת. צוות הפיתוח שלנו כולל את אנשי התוכן והקריאייטיב הטובים בשוק. בזכות הצוות המיומן שברשותנו, יש ביכולתנו לתת מענה מקיף לכל צרכי הלקוח. בנוסף לשירותי התוכן, אנו מעבירים הרצאות בתחום הפיתוח והשיווק במכללות המובילות ברחבי הארץ.

מומחים בפתרונות

חברתינו מתמחה במתן שירות מקצועי למגוון רחב של לקוחות בארץ ובחו"ל, החל מייעוץ לחברות הייטק, דרך בתי השקעות וחברות סטארטאפ מקומיות, ועד מתן פתרונות לחברות ותאגידים גדולים בשוק הישראלי. הצוות המקצועי שלנו מכיר את האינטרנט כמו את כף ידו ומתאים לכל לקוח את חבילת השירותים הטובה ביותר עבורו. חברת איידוקס עומדת ברמת SLA גבוהה במיוחד, ולקוחותינו נהנים מיחס אישי ומזמינות גבוהה ביותר, עד כדי מתן פתרונות מיידים.

חברה אחת, כל השירותים

חברת איידוקס מאמינה כי הלקוח זכאי לשירות המקיף והטוב ביותר. לכן, אנו מתמחים בכלל השירותים הנדרשים בתחום השיווק והקידום האינטרנטי. איידוקס מציעה מגוון שירותי שיווק וקידום ברמה גבוהה ובזמינות מיידית, ומתמחה בפיתוח כלים שיווקיים וחדשניים שמוכיחים את עצמם בסביבת האינטרנט הדינמית. הייעוץ המקצועי שלנו מאפשר לאתר את צרכי הלקוח ולענות עליהם ביעילות מרבית.