כאשר מדברים על שירותי White Label, למעשה מדברים על מכירה חוזרת של מוצר אשר הוא ממותג מחדש. כך נוצר הרושם שלמעשה המוצר הינו מוצר חדש, עם מיתוג שונה או של חברה שונה, וכך ניתן לשווק אותו כשנית. ישנם חברות אשר מציעות מוצרים מסוג זה ללא כל השקעה בפיתוח או בטכנולוגיה כלשהי, ומצד שני המפעל המייצר יכול להעלות את המכירות בכך שהוא מאפשר לחברה אחרת למכור את המוצר תחת שמה. כך כולם מרוויחים למעשה ממוצר אחד בפועל.

כל היתרונות בשירותי White Label

אז מה היתרונות של שירותי White Label? שאלה מצוינת, הרשו לנו להסביר. כאשר אתם מעוניינים למכור מוצרים אך לא רוצים או יכולים לפתוח מפעלים, להשקיע בפיתוח, ושאר התהליכים אשר הופכים את המוצר לדבר בעייתי לייצור, כאן נכנסת האפשרות של שירות זה. על ידי מכירה של מוצר קיים, תחת המיתוג שלכם, למעשה אתם יכולים לספק מוצרים לשוק בזמן קצר יחסית. היתרונות עבורכם הם ברורים:

  • מוצר מוגמר עם מינימום השקעה
  • פשטות ומהירות בכל הנוגע ל-Time to Market
  • ניתן לתפעל את העסק על ידי צוות מצומצם של אנשים
  • ועוד…

היתרונות עבור היצרנים

כמובן שיש יתרונות משמעותיים גם עבור היצרן, או המפעל. למשל, מכירה בכמויות גדולות יותר מאותו המוצר, לעומת מה שהיה ניתן למכור לו רק החברה או המפעל המקורי היו מצליחים לבדם. חשבו על זה כך, שירותים מסוג זה מאפשרים לכם למכור מוצרים בייצור סיני או אסיאתי כאילו מדובר בחברה מקומית אשר משווקת אותם, וזאת תוך יצירת אמינות ושיווקיות המקושרים עם חברה מקומית המטפלת בכל נושא השירות. כך, אותו מוצר אשר היה נמכר בהרבה פחות עותקים אילולא הייתה חברה מקומית משווקת אותו, נמכר בפועל בכמויות הרבה יותר גדולות.

יש יתרונות גם לצרכן

מאחר ומדובר בכמויות גדולות למדי שמיוצרות מאותו המוצר, הצרכן נהנה ממחיר נוח יחסית – כמות גדולה שווה מחיר הוגן. לצרכן הסופי נוח לקבל שירותים ממקור אחד שהוא סומך עליו, ומצד שני הוא מקבל את המוצר במחיר הוגן מבחינתו. כמובן שזאת בנוסף לכך שהוא לא צריך לרדוף אחרי מפעל או חברה בצדו השני של העולם, ולנסות לקבל שירות או פתרונות בשלט רחוק, בצורה מסורבלת ולא נוחה. כך למעשה כולם מרוויחים – היצרן, המשווק והצרכן הסופי.

כשרוצים פתרונות אמתיים

אם אתם מחפשים פתרונות שיווקיים עבור שירותי White Label, חברת איידוקס פרסום באינטרנט עומדת לצדכם עם כל הפתרונות והיתרונות השיווקיים. כל מוצר או שירות צריך את השיווק הייחודי לו, ורק מקצוענים אמתיים בתחום יודעים איך לקחת מוצר קיים ולתת לו את המענה השיווקי הנכון. כיצד להראות לקהל הלקוחות שלכם את היתרונות המלאים בשירות שאתם מספקים, ולמה רק אתם יכולים להיות הפתרון עבורם.
לקבלת פרטים נוספים על שיווק White Label, השאירו פרטיכם בתיבת הלידים ונחזור אליכם במהרה!