קטגוריות

שאלות נפוצות


כמה עולה לבנות אתר?

טווח המחירים שאנחנו יכולים להציע הינו רחב בעיקר בגלל דינמיות שבדבר.
ליותר מידע בבנושא מחירון בניית אתרים ניתן באמצעות לחיצה על הקישור

איך אפשר לפרסם את האתר שלי?

אנחנו מספקים שירותי פרסום במנועי החיפוש וברשתות חברתיות. מדובר בפרסום ממומן בגוגל ובפייסבוק שהינו מביא תוצאות. יותר פרטים בנוגע לפרסום ממומן ניתן לקבל כאן.

מה זה ערכת עיצוב?

ערכת עיצוב, ערכת נושא, תבנית, טמפלט וכו’ – כל אלו הם מה שנקרא בוורדפרס – Theme. בעוד וורדפרס מטפלת בכל ניהול התוכן, כגון: פוסטים, עמודים, תגובות – ערכת העיצוב הופכת את התוכן לתצוגה נעימה וברורה עבור הגולשים שלך.

כיצד ניתן להתקין ערכת עיצוב?

לאחר שהתקנת וורדפרס באתר שלך, כל מה שצריך זה ללכת לאזור ערכות העיצוב בלוח הבקרה ולהוסיף את ערכת העיצוב החדשה שהורדת מאיתנו.

האם אני יכול להתקין ערכת עיצוב על WordPress.com?

לא ניתן להתקין ערכות עיצוב על WordPress.com. על מנת להתקין את ערכת הנושא שלך, אתה חייב להשתמש ב WordPress.org עם אחסון עצמאי משלך.

כיצד ניתן להתקין ערכת עיצוב?

ערכת עיצוב של Pojo קלה מאוד להתקנה, כמו כל ערכת עיצוב אחרת. תוכלו להיעזר במדריך ההתקנה שלנו באזור המדריכים. אם עדיין יש לך שאלות או בעיות, אנחנו תמיד שם כדי לעזור דרך פורום התמיכה שלנו.

האם אני צריך להשאיר לכם קרדיט באתר?

ממש לא. תוכל לשים קרדיט על שם העסק שלך או לכל מישהו אחר שתרצה.

האם הערכות עיצוב שלכם יעבדו עם תוספים אחרים?

כן, ערכות העיצוב שלנו נכתבו על פי התקן הרשמי של WordPress והן עובדות היטב עם רוב התוספים שכתובים על פי הקוד התקני. עם זאת, אנחנו לא יכולים להבטיח שכולם יעבדו היטב. יש אלפי תוספים זמינים ואנחנו לא יכולים לבדוק כל אחד מהם. אך כאמור – רוב הסיכויים שזה יעבוד ב 100%.

למה המחיר שלכם לא נמוך יותר?

אנחנו מאמינים בעסק בר קיימא. זה אומר שאנחנו לא מציעים הצעות לא מציאותיות כמו “תמיכה לכל החיים”. אנחנו לא מבטיחים משהו שאנחנו לא יכולים לקיים. המודל העסקי שלנו חושב בזהירות ובצורה הוגנת, על מנת שנוכל להביא לכם מוצר טוב ותמיכה מהירה והכי חשוב: שפשוט נמשיך להיות כאן בשבילכם גם מחר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *